Telefon
WhatsApp
'Sizlerin hakkını ödeyemeyiz'

Kaymakam Demirbilek ve beraberinde Çay Karacaören Kasabası Belediye Başkanı Muhterem Algül'ü şube binasında Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit aileleri ve Gaziler karşıladı.

Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı'dan faaliyetleri ve derneğin durumu hakkında bilgiler alan Kaymakam Demirbilek, göreve başladığı günden itibaren Şehit ailelerine ve Gazilere büyük önem ve destek verdiğini belirterek, kendisini her konuda bilgilendiren ve Sultandığı ilçesinde de şubesini açan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimine teşekkür etti.

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Şehit aileleri ve Gazilere verdiği önem ve destekten dolayı Kaymakam Demirbilek'e teşekkür eden Başkan Kumartaşlı, anlamlı ziyareti nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Kaymakam Demirbilek'in tüm Şehit aileleri ve Gazilerin gönlünde taht kurduğunu söyleyen Kumartaşlı; " Kaymakamımız bizlere her konuda sınırsız destek vermiştir. Sultandağı ilçemizdeki Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yalnız olmadığını kendilerine en iyi şekilde hissettiren Kaymakamımıza sonsuz teşekkür ediyorum"dedi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabı ve iç mekan görseli olabilir

Devletimizin yasalar çerçevesinde tüm imkânları ile şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade eden Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek; " Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz minnet borçluyuz. Aziz vatanın toprakları şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açıktır. Bizler her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız” dedi.
Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyaret sonrasında Dernek Başkanı Kumartaşlı, Kaymakam Demirbilek'e şube binasını gezdirerek, Şehitlerimiz ve Gazilerimiz hakkında bilgiler verdi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Bir 3 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 7 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan görseli olabilir

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Reklam

reklam

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği