Telefon
WhatsApp
Şehrimiz için çalışıyoruz

Mahalle ziyaretleri ve çeşitli programlarla muhtarlarla sık sık temas halinde olan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek istişare kültürüne verdiği önem dâhilinde ziyaret ve görüşmelerine devam ediyor. Yapılan yatırım ve talepler üzerine muhtarlarla buluşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Tüm yatırımları ve hizmetleri muhtarlar ile paylaşan Başkanımız Zeybek, talep ve önerileri de aldı. Toplantıda planlanan çalışmalar da paylaşılırken, Belediyemizin yatırım programında yer alan işler ile ilgili istişareler yapıldı.
Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı toplantıda tek ortak gayenin ‘Afyonkarahisar’a hizmet’ etmek olduğu belirtildi. Toplantı hatıra fotoğrafları çekimi ardından son buldu.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİLER

Başkan Mehmet Zeybek konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise; “Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki heyeti belediyemizde misafir ettik. Belediye olarak mahallelerimize yaptığımız yatırım ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. >> İsa Kuş

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Yazarlarımız

E-Bülten Aboneliği