Telefon
WhatsApp
Şehit aileleri ve Gaziler'den Kapankaya’ya veda ziyareti

Ziyarette Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Dinar Temsilcisi Tevfik Kılıçkaya, Gaziler ve Şehit Yakınlarımız katıldı.

Başkan Kumartaşlı, Manisa Turgutlu Kaymakamlığına tayini çıkan Kaymakam Kapankaya ’ya görev süresi içerisinde mesai mevhumu gözetmeksizin gazilerimiz, şehit yakınları ve ailelerine yaptıkları yardımlardan, yakın ilgi ve alakalarından dolayı şahsı ve derneği adına teşekkür ettiklerini dile getirerek yeni görev yerinde Kaymakam Kapankaya'ya başarılar diledi.

Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Kaymakam Kapankaya, “Bu nazik ziyaret sebebiyle Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Dinar Temsilcisi Tevfik Kılıçkaya, Gaziler ve Şehit Yakınlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dört yıllık süre zaafında burada bir aile olduk, yeni görev yerimde bir kardeşiniz, evladınız olduğunu ve kapımızın sizlere 7/24 açık olduğunu unutmayın. Bizler sizlerin sayesinde, kahraman evlatlarımız sayende görevimizi ifa etmekteyiz.” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!