Telefon
WhatsApp
‘Ne yapıyorsak huzur ve güvenlik için yapıyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile yaptıkları görüşmenin ardından İl Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Menteş ile birlikte Afyonkarahisar’ın enerji yatırımlarını görüşmek üzere tekrar Ankara’ya gitti. Bakan Dönmez’in ardından bugün de Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak, Genel Müdür Fuat Celepci ve Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir ile Ankara’da yaptıkları toplantıda merkez dahil 18 ilçeden toplanan eksiklik ve ilave ek yatırım taleplerini Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak’a iletti.

“Ne yapıyorsak huzur ve güvenlik için yapıyoruz”

Eksikliklerin en kısa sürede karşılanacağını kaydeden Uluçay, “Enerji yatırımları, eser ve hizmet siyasetimizin nişaneleridir. Ne yapıyorsak bu şehir için yapıyoruz. Aziz milletimizin huzuru, güvenliği, refahı için yapıyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar insan odaklı çalışmalardır. Her işimiz mutlak bir bireye dokunan ve fayda veren çalışmalardır” dedi.

“Taleplerimizin takipçisi olacağız”

Uluçay sözlerini, “Her bir ilçemiz ile yaptığımız görüşmelerde yatırımları hızlandırmak ve talepleri ivedilikle yerine getirmek amacı ile yaptığımız bu toplantı çok verimli geçti. Vekilimiz Ali Bey ve il yönetim kurulu üyemiz Hüseyin Bey ile birlikte ilettiğimiz taleplerimizin tamamının takipçisi olacağız” diyerek noktaladı.

 “Elhamdülillah verimli geçiyor”

 Ziyaretle ilgili olarak kısa bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya da, geçtiğimiz günlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez'i ziyaret ettiklerini hatırlatarak, "Ziyaretlerimiz ve girişimlerimiz elhamdülillah verimli geçiyor. Zorlu Enerji Ceo'su, OEDAŞ Genel Müdürü ile çok faydalı verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Afyonkarahisar'ımızın elektrik enerjisi alanındaki sorunlarını inşallah köklü olarak çözüme kavuşturacağız" dedi. Milletvekili Özkaya, 18 İlçenin enerji ile alakalı sorunlarını masaya yatırdıklarını vurgulayarak, "Bu noktada ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Enerji Bakanımız, Zorlu Enerji, Oedaş ve Teiaş'la gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz" dedi.

 Uluçay, Özkaya ve Menteş daha sonra TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ı ziyaret etti. Heyet burada da şehrin enerji konusundaki ihtiyaçlarını iletti.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği