Telefon
WhatsApp
Her hizmette vekilimizin imzası var

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar da ilçe ve belde ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Taytak’a, İl Başkanı Mahmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci ve Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı eşlik etti.

Çelebi, “Vekilimiz destekleri vermiş olduğumuz sözleri yerine getirdik”

Milletvekili Taytak, ilk olarak Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi ziyaret etti. Beldeye vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Başkan Çelebi, yakın zamanda temeli atılacak olan TOKİ konut projesinin hayata geçmesinde büyük destekleri olduğunu ifade etti. Başkan Çelebi, vekilizin destekleri ile seçimlerden önce meydanlarda vermiş olduğumuz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdiklerin dile getirdi
MHP heyeti daha sonra Kırka beldesine geçerek Kırka Gölet’inde Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan ile birlikte bir araya gelerek burada incelemelerde bulundular. Başkan Uykan tarafından güzelleştirilerek vatandaşların hizmetine sunulan göleti ve piknik alanını gezen Taytak, değirmen aracı ile buğday’dan un üretilen yeri gezerek hayran kaldı. Milletvekili Taytak daha sonra kuran kursunda bulunan çocuklara hediyeler verdikten sonra kasaba meydanında bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Uykan, “Vekilimizin destekleri ile Ankara’dan her türlü desteği ve ne ihtiyacımız var ise destekleri sayesinde kasabamıza kazandırıyoruz. Belde halkımı adına vekilimize teşekkür ediyorum” dedi. Sinanpaşa Kaymakamı Zeynep Topçu’yu da ziyaret eden Milletvekili Taytak, Sinanpaşa bölgesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Başkan Erol, “20 yıllık belediye başkanlığımın en verimli dönemini yaşıyorum”

Milletvekili Taytak’ın daha sonra Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’u ziyaret etti. Başkan Erol, “Sayın Milletvekilimiz Mehmet Taytak Beyin şimdiye kadar vermiş olduğu katkıları ile ben neredeyse 20 yıllık belediye başkanlığımın en verimli dönemini yaşıyorum. Kıdemli bir belediye başkanı olarak vekilimiz 17 belediyemizin tamamına her türlü desteği vermiştir. Belediyelerimizin ihtiyacı olan araç, makine destekleri, iller bankası, belediyeler birliği, çevre ve şehircilik bakanlığı başta olmak üzere diğer bakanlıklardan gereken desteği aldık almaya da devam ediyoruz. Ben tekrar vekilimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Milletvekili Taytak günün son ziyaretini ise Serban Belediye Başkanı Vedat Köse’ye gerçekleştirdi.

Milletvekili Taytak, “Vatandaşlarımız başkanlarımızdan oldukça memnun”

MHP’li belediyelerin kendi bölgelerinden önemli hizmetler yaptığını söyleyen Milletvekili Taytak, “Teşkilatımız ile birlikte ilçe ve belde belediye başkanlarımıza yapmış olduğumuz ziyaretlerde vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda önemli yatırımların yapıldığını yerinde gördük. Vatandaşlarımızla yapmış olduğumuz sohbetlerde belediye başkanlarımızdan son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler. Belediye başkanlarımız vizyon projeleri hayata geçirerek yaşanabilir bir belediye inşa etmişler. Ben buradan belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. Üretken belediyeciliğin nasıl yapıldığını 17 belediyemizde de görebiliyoruz. Bende Ankara’dan belediyelerimize şimdiye kadar vermiş olduğum destekleri devam ettirmeye devam edeceğim. Afyonkarahisar’a her türlü yatırımın kazandırılması için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğim” dedi.
Kocacan, “17 belediyemizin tamamına hizmet verdik”

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ise, “Afyonkarahisar genelinde 17 belediyemiz vardır. Sayın vekilimiz 17 belediyemizin tamamına Ankara’dan gereken desteği vermektedir. Belediyelerimiz bu dönem vekilimizin destekleri ile şimdiye kadar yapılmamış yatırımları kazandırmıştır. Ben Afyonkarahisar halkı adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Reklam

reklam

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği