Telefon
WhatsApp
Hafızlık belgesi alanlar Umre'ye gönderdi

Dualarla yolcu edilen hafızlara hayırlı yolculuklar dileyen Başkan Koyuncu:" Öncelikle hafızlık belgesi alan kızlarımızı tebrik ediyorum. Hafız kızlarımızı ve hocalarını ülkemize hayır dualarını eksik etmemeleri temennisiyle Umre ziyareti için Kadim Şehrimiz Emirdağ'dan kutsal topraklara uğurladık. Hafızlarımıza hayırlı yolculuklar diliyor, manevi huzurun derinden yaşandığı kutsal topraklardan sağ salim dönmelerini temenni ediyorum.
Hafızlık belgesi alan çocuklarımızı Umre ibadeti ile ödüllendirerek uğurlamak, İnşaallahEmirdağımızda bir gelenek olur." ifadelerini kullandı.
Hafızları düzenlenen programla kutsal topraklara uğurlayan Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya, Emirdağ Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş, Emirdağ İlçe Müftü Vekili Müftü Aydınalp, Diyanet-sen İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Kimya ile Aziziye Kız Kur'an Kursu hocaları ve hafızların aileleri eşlik etti.
Aziziye Kız Kur'an Kursu hocaları ve aileler bu anlamlı ödül için Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya teşekkür etti. >> Rabia Ekmekçioğlu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!