Telefon
WhatsApp
En özel takvimler teslim edildi

Vali Doç.Dr.Kübra Güran Yiğitbaşı'nın desteği ve İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban'ın katkıları ile hazırlanan Şehit ve Gazi ismine özel takvimleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya İGM Başkanı Burhanettin Çoban bizzat teslim etti.
10 yıldan bu yana hazırlanarak dağıtımı gerçekleştirilen 430 Şehit ve Gazimize özel masa takvimlerinin her biri özenle hazırlandı. Her şehidimize özel fotoğrafının ve bilgilerinin bulunduğu masa takvimlerine teslim eden Burhanettin Çoban, unutulması imkânsız olan her bir şehidimizin adına teker teker düzenlenen masa takvimlerine verdiği destek ve özel ilgiden dolayı Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’na teşekkür etti.
Yaklaşık 10 yıldan buna Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin hiçbir talebinin geri çevirmediklerini her türlü desteği vermek adına çabaladıklarını belirten Başkan Çoban, bu anlamlı ve özel takvimleri Başkan Kumartaşlı’ya teslim etti.
Her bir saygısı özenle hazırlanan 430 adet Şehit ve Gaziler Masa takvimlerini teslim alan Başkan Kumartaşlı ise başta Vali Doç.Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.
Uzun yıllardan buna her türlü sıkıntılarında, sorunlarında iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan Burhanettin Çoban’a da tüm Şehit anneleri, babaları, eş ve çocukları ile Gaziler adına teşekkür eden İsmail Kumartaşlı, takvimleri tüm şehit ailelerine ve gazilere teker teker kendi eliyle dağıtacağını her bir şehit annesine, babası ve eşine, Kahraman Gazilerimize Vali Doç.Dr.Kübra Güran Yiğitbaşı ile İGM Başkanı Burhanettin Çoban’ın selamlarını ileteceğini söyledi. >> İsa Kuş

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!