Telefon
WhatsApp
'Cemiyetimizde bağı yok'

Bazı sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda "Hırsızlık edenler, belediye muhasebe elemanlarına, "milletvekili Ali Özkaya'nın danışmanıyım" deyip tehdit edenler Afyonda gazeteciyiz diye ortalıkta geziyor..." iddiaları dile getirilmişti.

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yönetimi basın mensuplarının da zan altında bırakıldığı bu iddialarla ilgili olarak AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın görüşlerine başvurdu.

Milletvekili Özkaya "Arkadaşlarımız bu konu hakkında beni haberdar eder etmez Cumhuriyet Başsavcılığımıza derhal suç duyurusunda bulundum. Gazeteci arkadaşlarımız dahil elinde böyle bir bilgi ya da belge bulunan herkesin Cumhuriyet Savcılığımıza bu bilgileri aktarmalarını arzu ediyorum. İsmimin bu tür olaylara alet edilmesine müsade etmem" dedi.

Afyon Gazeteciler Cemiyeti'nden yapılan açıklamada; ima edilen kişilerin Afyon Gazeteciler Cemiyeti ile bağı olmadığının bilindiği belirtilerek, tüm basın mensuplarının zan altında bırakılmasının kabul edilemez olduğu, konu hakkında bilgi ve belge sahibi olanların ilgili makamlara müracaat etmeleri gerektiği bildirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği