Telefon
WhatsApp
'Bir perukta sizden' saç festivali büyüledi

Eskişehir odun pazarı Hasan Polatkan Kültür Merkezinde düzenlenen ve 3 gün süren etkinlikler inanılmaz sahnelere ev sahipliği yaparken, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bay, bayan, kuaförler, berberler, güzellik uzmanları ve şov takımlarının gösterileri nefes kesti.

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

DÜNYA ÇAPINDA BİR YARIŞMA VE KANSERLİ HASTALAR UNUTULMADI.
Üç gün süren etkinliklerde sırasıyla Erkek kuaförlere kesim ve renklendirme eğitimleri, Bayan kuaförlere renklendirme ve topuz eğitimlerinin yanı sıra, makas, makine ve ustura ile saç kesim yarışmaları, gece topuzu gece makyajı olmak üzere bayan kuaförler yarışması düzenlendi.
Şehir takım şovları ile etkinlikler, alanlarında usta ve duayenler tarafından keyifle izlenirken jüriler ise birincileri tespitte bir hayli zorlandılar. Kalabalık bir davetli topluluğu tarafından şovlar ve rüya takımlar keyifle izlenirken salonda bulunan yarışmacılar da yapılan etkinliklere katılarak inanılmaz saatler yaşadılar.

Bir 13 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

BAŞKAN CEYLAN” BİZ TÜRKİYEYİ ULUSLAR ARASI TEMSİL EDİYORUZ

CMC CAT Konfederasyon Mondial Dünya Kuaförler Konfederasyonu ve Balkanlar başkanı Mustafa Ceylan yaptığı açıklamada “2013 yılından beri Türkiye olarak dünyanın dört bir yanında bu organizasyonları düzenleyip hayata geçiriyoruz. Ülkemizin her bir vilayetinde temsilcisi olan kuaför ve berber dostlarımız başkanlarımız var.
Eskişehir de bu etkinliği yaparken özellikle kanser hastası olan hastalarımızın saç ve peruk ihtiyaçlarını karşılamak için üniversite işbirliği ile festivalimizi düzenledik. Türkiye’nin her ilinden mesleki katılımlarla amacımıza ulaştığımızı görmek bizi ziyadesiyle memnun etti. Farkındalık yaratmak ve ulvi bir görevi yerine getirdiğimiz için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
3 gün süren saç festivalinde son gün gala gecesi düzenlendi. Sevilen Sanatçı Akın Soy’un şarkılarıyla stres atan yarışmacı ve davetliler gecenin sonunu anılarda kalmak üzere çekilen toplu resimlerle sonlandırdılar. >> İsa Kuş

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 14 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

E-Gazete webtv

Yazarlarımız

Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği