Telefon
WhatsApp
Başkan Adayı Dilek'ten Koçak'a ziyaret

Afyonkarahisar Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek, 2. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bekir Koçak’ı ziyaret etti. Hakan Dilek ve ekibini, Koçak ve beraberindeki çalışma arkadaşları ağırladı. Esnaflar ve sanayicilerle ilgili karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette, Başkan Adayı Hakan Dilek her zaman esnafın iyiliği için çalışacaklarını belirtti. Dilek ve Koçak 2. Küçük sanayide ufak bir gezinti yaptı. Gezide park alanları ve atölyeleri gösteren Koçak, Halı saha, fitnees salonları ve voleybol sahalarının da ilerleyen zamanlarda yapılacağını söyleyerek inşa edilecek yerleri gösterdi.

'HAKAN DİLEK KARDEŞİMİZİN ÇALIŞMALARINI TAKDİR EDİYORUM'
Hakan Dilek'in Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adaylığı hakkında kısa bir demeç veren 2. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bekir Koçak, "Hakan Dilek kardeşimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Halkın içinden ve esnaftan birisidir. Kendisinin çalışmalarını takdir ediyorum. Kooperatifimizin kapısı tüm adaylara, tüm esnafa ve tüm şehrimize açık. Bu böyle bilinmeli. Esnaf varsa şehir var. Esnaf yoksa şehirler, şehir olmuyor maalesef. Bu seçim olması gereken bir süreç. Herkesin hakkında hayırlısı olsun temennisinde bulunuyorum" dedi.

'KÜÇÜK ESNAF OLMADAN BÜYÜYEMİYORUZ'
Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek ise " Biz de bu güzel ekibe hayırlı olsun diyoruz ve güzel işler yaptıklarını görüyoruz. Biz de kendilerine teşekkür ediyoruz. Küçük esnaf olmadan büyüyemiyoruz. Buranın da esnafın açık kapısı olduğunu görüyoruz ve biliyoruz. Biz de Bekir Başkanımıza, Yönetim Kurulu'ndaki Sedat Abime, Halil Ustama ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Tüm yönetim birlikte bir güç sergiliyorlar. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah. Başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu. >> İsa Kuş

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!