Telefon
WhatsApp
AFSİAD Kadir Sayın ile devam

Gerçekleştirilen Genel Kurul'da mevcut başkan Kadir Sayın tekrar seçilerek güven tazeledi. Akrones Termal Otel'de yapılan ve AFSİAD Üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği AFSİAD 22.Olağan Genel Kurulu'nun Divan Kurulu Başkanlığını Rifat Tekbaş, Divan Kurulu Üyeliklerini Gönül Ar Güngör ve Yücel Albay yaptı. Genel Kurul, Divan heyetinin teşekkülü sonrası Kadir Sayın’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğü, 2020-2023 yılları arasında yapılan faaliyetleri kapsayan video sunumu ile devam etti.

"HEP BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ"

AFSİAD 22. Genel Kurulunda seçim oturumunun gerçekleştirilmesinden sonra yeniden Başkan seçilen Kadir Sayın bir teşekkür konuşması yaptı. Görev yaptığı 3 yılı değerlendiren Sayın, kendisinin ve Yönetim Kurulunun yeniden bu göreve layık görülmesinden dolayı Genel Kurula katılan AFSİAD Üyelerine teşekkür etti. Başkan Sayın, "Pandemi döneminde tamamlayamadığımız, yapamadığımız projelerimiz vardı. Bu projelerimizi önümüzdeki dönemde hep beraber başaracağız. Bizlerin başarısı sizlerin desteğiyle oluyor. Sizden ricamız bizleri ateşleyin. Bizlere yurt dışına gidelim, URGE'ler, ARGE'ler yapalım deyin, yönetim olarak her birimiz bu noktada hazırız. Bizlere yol gösterin. Bu emaneti yönetim olarak en güzeliyle, en iyi şekilde ileriye dönük pozisyonda teslim etmek adına mücadele ediyoruz. Çok sağ olun, şeref verdiniz, çok teşekkür ederiz" diye konuştu. AFSİAD 22. Olağan Genel Kurul sonrası görevine devam eden Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU (ASİL) 1-Kadir Sayın 2-Hüseyin Tokman 3-Tamer Dişbudak 4-Abdurrahman Alp 5-Kamil Ayvalı 6-Muhammet Ötken 7-Nail Demirel 8-Kirami Gürel 9-Ahmet Öndüç 10-Murat Tabak 11-Tufan İplikçioğlu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!