,,

,,

,, haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2020-10-06 22:59

Pickleball oyuncusu Burcu Dağ Büyükbezgin Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde başarılı bir ameliyat geçirdi. Atletizm milli takımında yıllarca milli formayı başarı ile taşıyan Burcu Dağ Büyükbezgin 2016 yılında ön çapraz bağından başarılı bir  operasyon geçirmişti.

Büyükbezgin'in sağlık durumunu yakından takip eden  Türkiye Pickleball Temsilcisi Mustafa Türk yaptığı açıklamada; Burcu Dağ Büyükbezgin şimdi de ön ve arka çapraz bağın arasında yumruk gibi kitle oluşmuş, oluşan kitle ön çapraz bağa baskı edip bağın sünmesini sağlamış ve bağ uzamış ve kenarlarda ise de bant oluşmuş .Prof. Dr Tolga Atay tarafından bu ameliyatta dizin içi temizlenip bağ sıklaştırıldı"dedi.

Türk; Avrupa ve Dünya dereceleri bulunan başarılı sporcu Burcu Dağ Büyükbezgin'in en büyük hedefinin Türkiye'nin yeni sporu Pickleball'da milli takımda ülkemizi temsil etmek olduğunu dile getirdi.

 Türkiye Pickleball Temsilcisi Mustafa Türk; ""Kendisini arayan Picklebaltürkiye Koordinatörümüze yarın ayağa kalkıp yürüyüşlere başlayacağını en kısa zamanda Pickleball kortlarında sizlerle olmak istiyorum diyerek bizleri sevindirdi"dedi.